Results 1 to 4 of 4

Thread: Slovenski patch zcs-sl-6.0.7

Hybrid View

Cool Slovenski patch zcs-sl-6.0.7

Pozdravljeni uporabniki Zimbre,

predstavljamo slovenski patch (popravek) za Zimbro ZCS-6.0.7 v tar.gz ali in v tar.bz2 obliki.

URL-ja:
    - http://mail.maliritar.si/home/wiki@s...-6.0.7.tar.bz2
    - http://mail.maliritar.si/home/wiki@s...l-6.0.7.tar.gz

Namestitev popravka ZCS-sl-6.0.7 morate izvajati kot uporabnik root ob pognanem poštnem strežniku Zimbra.

Namestitev slovenskega popravka zaženete z ukazom ./install-sl.sh, podrobneje je namestitev opisana v datoteki Readme.txt

Ta popravek vsebuje naslednje spremembe :

* Spremembe v jezikovnih datotekah - dodan bo slovenski jezik (sl).

* Namestitev zimleta Goolge prevajalnik.

* Namestitev zimleta Abak portal.

* Namestitev slovenskega črkovalnika.

* Namestitev slovenske pomoči.

* omogočanje/onemogočanje raznih zimletov.

Skripta katero zaženete sprašuje, katere module slovenskega popravka želite namestiti.

Posamezne module popravka izbirate z Da ali Ne.

Po namestitvi popravka se bo Zimbra ponovno zagnala. S ponovnim zagonom bodo potrjeni nameščeni moduli.

lp

Exclamation opomnik

Zanima me, kje bi lahko popravil format prikazovanja opozorila "Appointment Reminder". Format opomnika se mi prikaže v obliki x,000 <enota> primer: "V 10,000 minutah". Ob izbranem angleškem jeziku pa se tu prikaže samo celo število, brez decimalk.

Sicer je prevod odličen.
    Hvala!

Pozdrav!

V LAB okolju imam nameščeno Zimbro 7.0.1. Testno sem namestil vaš patch in zaenkrat izgleda, da deluje tudi v tej razičici.

A ste morda že v kontaktu z razvijalci, da bi te prevode tudi 'uradno' vključili?

A je že kdo napravil nadgradnjo zimbre, npr. iz 6.0.7 na 6.0.12 ali celo 7, kaj se potem zgodi s temi patchi? Predvidevam, da jih je potrebno ponovno namestiti po vsaki nadgradnji?

D.
    PS: odličen prevod :-)

Vse pohvala za tole! Prevod je odlicen.

Mene pa zanima, ce je kdo od vas ze sprobaval ZCS 7, na kerem sistemu, kako se obnese (najbolj me zanima instalacija za 32bit OS). Na ZCS 6.0.7 mam dva problemcka in sicer, en je da mi pise vsakih 30s ene cudne zapise v message in mail log (zapisi so enaki - naj bi bil bug, vendar ga nisem uspel rocno odpravit), drugi pa je ta, da mi random nasopa en proc na dvojedrni masini na 100% in pol to drzi enih 20-40s, pol pa pade in se to ciklicno pojavlja (vzrok je java, nekaj so ljudje resevali tu prek foruma, pa se nekako nism poglabljal v to, ker je celotna zadeva itaq testna in ne produkcijska).

Me pa zanima, ce ima kdo kaksne izkusnje z verzijo 7.x.x, ima kaksne svoje muhe, posebnosti, itd...

Pa se to, se je kdo spravil ze predelovat osnovno temo (login okno, osnovni screen po prijavi oz. komplet zadevo no), kaksen namig ?

LP,
    Jure